Maarten Van Hooff

Bestuurder
maarten.van.hooff@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Maarten Van Hooff_1622 select
Maarten Van Hooff Bestuurder
maarten.van.hooff@verz.kbc.be
033836907

David De Doncker

Bestuurder
david.dedoncker@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-David De Doncker_1645 select
David De Doncker Bestuurder
david.dedoncker@verz.kbc.be
033836907

Gert Tielemans

Relatiebeheerder
gert.tielemans@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Gert Tielemans_1672
Gert Tielemans Relatiebeheerder
gert.tielemans@verz.kbc.be
033836907

Tim Van De Velde

Relatiebeheerder
tim.vandevelde@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Tim Van de Velde_1735
Tim Van De Velde Relatiebeheerder
tim.vandevelde@verz.kbc.be
033836907

Jens Janssens

Relatiebeheerder
jens.janssens2@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Jens Janssens_2001
Jens Janssens Relatiebeheerder
jens.janssens2@verz.kbc.be
033836907

Pascal Van Ginneken

Relatiebeheerder
pascal.vanginneken@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Pascal Van Ginneken_2034
Pascal Van Ginneken Relatiebeheerder
pascal.vanginneken@verz.kbc.be
033836907

Vincent Nys

Relatiebeheerder
vincent.nys2@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Vincent Nys_1768
Vincent Nys Relatiebeheerder
vincent.nys2@verz.kbc.be
033836907

Cédric Hellemans

Relatiebeheerder
cedric.hellemans2@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Cédric Hellemans_1799
Cédric Hellemans Relatiebeheerder
cedric.hellemans2@verz.kbc.be
033836907

Jasper Verkoyen

Relatiebeheerder
jasper.verkoyen@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Jasper Verkoyen_2117
Jasper Verkoyen Relatiebeheerder
jasper.verkoyen@verz.kbc.be
033836907

An Tielemans

Klantenadviseur
an.tielemans@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-An Tielemans_1722
An Tielemans Klantenadviseur
an.tielemans@verz.kbc.be
033836907

Tanja Schollaert

Klantenadviseur
tanja.schollaert@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Tanja Schollaert_1906
Tanja Schollaert Klantenadviseur
tanja.schollaert@verz.kbc.be
033836907

Chris Vandeput

Klantenadviseur
chris.vandeput@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Chris Vandeput_1937
Chris Vandeput Klantenadviseur
chris.vandeput@verz.kbc.be
033836907

Stefanie Vermeiren

Klantenadviseur
stefanie.vermeiren2@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Stefanie Vermeiren_1668
Stefanie Vermeiren Klantenadviseur
stefanie.vermeiren2@verz.kbc.be
033836907

Els Smits

Adviseur schadebeheer
els.smits@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Els Smits_1978
Els Smits Adviseur schadebeheer
els.smits@verz.kbc.be
033836907

Veerle Vandereycken

Adviseur schadebeheer
veerle.vandereycken2@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Veerle Vandereycken_1745
Veerle Vandereycken Adviseur schadebeheer
veerle.vandereycken2@verz.kbc.be
033836907

Amber Vervoort

Adviseur schadebeheer
amber.vervoort@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Amber Vervoort_1619
Amber Vervoort Adviseur schadebeheer
amber.vervoort@verz.kbc.be
033836907

Jill Van de Vel

Officemanager
jill.vandevel@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Jill Van de Vel_1845
Jill Van de Vel Officemanager
jill.vandevel@verz.kbc.be
033836907

Tinne Claes

Adviseur polisbeheer
tinne.claes@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Tinne Claes_2061 select
Tinne Claes Adviseur polisbeheer
tinne.claes@verz.kbc.be
033836907

Jaane Christensen

Adviseur polisbeheer
jaane.christensen@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Jaane Christensen_2088
Jaane Christensen Adviseur polisbeheer
jaane.christensen@verz.kbc.be
033836907

Katleen Coeckx

Onthaalmedewerker
katleen.coeckx@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Katleen Coeckx_1831
Katleen Coeckx Onthaalmedewerker
katleen.coeckx@verz.kbc.be
033836907

Mil Van Hooff

Founder
033836907
Mil-Van-Hooff_2429
Mil Van Hooff Founder