Maarten Van Hooff

Gedelegeerd bestuurder
maarten.van.hooff@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Maarten Van Hooff_1622 select
Maarten Van Hooff Gedelegeerd bestuurder
maarten.van.hooff@verz.kbc.be
033836907

David De Doncker

Bestuurder
david.dedoncker@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-David De Doncker_1648
David De Doncker Bestuurder
david.dedoncker@verz.kbc.be
033836907

Gert Tielemans

Bestuurder
gert.tielemans@verz.kbc.be
033836907
Gert Tielemans
Gert Tielemans Bestuurder
gert.tielemans@verz.kbc.be
033836907

Griet Peeters

Relatiebeheerder
griet.peeters2@verz.kbc.be
033836907
Griet Peeters
Griet Peeters Relatiebeheerder
griet.peeters2@verz.kbc.be
033836907

Jens Janssens

Relatiebeheerder & Commercieel Manager
jens.janssens2@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Jens Janssens_2001
Jens Janssens Relatiebeheerder & Commercieel Manager
jens.janssens2@verz.kbc.be
033836907

Koen Henderickx

Agent – relatiebeheerder
koen.henderickx@verz.kbc.be
034892800
2022.06.30-Van Hooff-Koen_2637 (1)
Koen Henderickx Agent - relatiebeheerder
koen.henderickx@verz.kbc.be 034892800

Vincent Nys

Relatiebeheerder
vincent.nys2@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Vincent Nys_1768
Vincent Nys Relatiebeheerder
vincent.nys2@verz.kbc.be
033836907

Cédric Hellemans

Relatiebeheerder
cedric.hellemans2@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Cédric Hellemans_1799
Cédric Hellemans Relatiebeheerder
cedric.hellemans2@verz.kbc.be
033836907

Herman Nauwelaers

Agent – relatiebeheerder
herman.nauwelaers@verz.kbc.be
033836907
2022.02.24-Van Hooff_012
Herman Nauwelaers Agent - relatiebeheerder
herman.nauwelaers@verz.kbc.be 033836907

Min Nauwelaers

Agent – relatiebeheerder
min.nauwelaers@verz.kbc.be
033836907
2022.02.24-Van Hooff_016
Min Nauwelaers Agent - relatiebeheerder
min.nauwelaers@verz.kbc.be 033836907

Pascal Van Ginneken

Relatiebeheerder
pascal.vanginneken@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Pascal Van Ginneken_2034
Pascal Van Ginneken Relatiebeheerder
pascal.vanginneken@verz.kbc.be
033836907

An Tielemans

Klantenadviseur
an.tielemans@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-An Tielemans_1722
An Tielemans Klantenadviseur
an.tielemans@verz.kbc.be
033836907

Tanja Schollaert

Klantenadviseur
tanja.schollaert@verz.kbc.be
033836907
Tanja Schollaert
Tanja Schollaert Klantenadviseur
tanja.schollaert@verz.kbc.be
033836907

Chris Vandeput

Klantenadviseur
chris.vandeput@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Chris Vandeput_1937
Chris Vandeput Klantenadviseur
chris.vandeput@verz.kbc.be
033836907

Stefanie Vermeiren

Klantenadviseur
stefanie.vermeiren2@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Stefanie Vermeiren_1668
Stefanie Vermeiren Klantenadviseur
stefanie.vermeiren2@verz.kbc.be
033836907

Marijke Van Asch

Klantenadviseur
marijke.vanasch@verz.kbc.be
034892800
2022.06.30-Van Hooff-Marijke_2522
Marijke Van Asch Klantenadviseur
marijke.vanasch@verz.kbc.be 034892800

Iris Schoenmakers

Klantenadviseur
iris.schoenmakers2@verz.kbc.be
034892800
2022.06.30-Van Hooff-Iris_2573
Iris Schoenmakers Klantenadviseur
iris.schoenmakers2@verz.kbc.be 034892800

Anne Marie Van Eynde

Klantenadviseur
annemarie.vaneynde@verz.kbc.be
034892800
2022.06.30-Van Hooff-Anne Marie_2434
Anne Marie Van Eynde Klantenadviseur
annemarie.vaneynde@verz.kbc.be 034892800

Els Smits

Adviseur schadebeheer
els.smits@verz.kbc.be
033836907
WhatsApp Image 2022-04-22 at 2.21.16 PM
Els Smits Adviseur schadebeheer
els.smits@verz.kbc.be
033836907

Veerle Vandereycken

Adviseur schadebeheer
veerle.vandereycken2@verz.kbc.be
033836907
Veerle Vandereycken
Veerle Vandereycken Adviseur schadebeheer
veerle.vandereycken2@verz.kbc.be
033836907

Amber Vervoort

Adviseur schadebeheer
amber.vervoort@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Amber Vervoort_1619
Amber Vervoort Adviseur schadebeheer
amber.vervoort@verz.kbc.be
033836907

Rita De Peuter

Adviseur schadebeheer
rita.de.peuter@verz.kbc.be
033836907
2022.02.24-Van Hooff_014
Rita De Peuter Adviseur schadebeheer
rita.de.peuter@verz.kbc.be 033836907

Tilly Kennes

Adviseur schadebeheer
tilly.kennes@verz.kbc.be
034892800
2022.06.30-Van Hooff-Tilly_2484
Tilly Kennes Adviseur schadebeheer
tilly.kennes@verz.kbc.be 034892800

Gert De Schepper

Adviseur schadebeheer
gert.deschepper@verz.kbc.be
034892800
2022.06.30-Van Hooff-Gert De Schepper_2544
Gert De Schepper Adviseur schadebeheer
gert.deschepper@verz.kbc.be 034892800

Jill Van de Vel

Officemanager & Adviseur polisbeheer
jill.vandevel@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Jill Van de Vel_1845
Jill Van de Vel Officemanager & Adviseur polisbeheer
jill.vandevel@verz.kbc.be
033836907

Tinne Claes

Adviseur polisbeheer
tinne.claes@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Tinne Claes_2061 select
Tinne Claes Adviseur polisbeheer
tinne.claes@verz.kbc.be
033836907

Jaane Christensen

Adviseur polisbeheer
jaane.christensen@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Jaane Christensen_2088
Jaane Christensen Adviseur polisbeheer
jaane.christensen@verz.kbc.be
033836907

Daisy Nauwelaers

Adviseur polisbeheer
daisy.nauwelaers@verz.kbc.be
033836907
2022.02.24-Van Hooff_011
Daisy Nauwelaers Adviseur polisbeheer
daisy.nauwelaers@verz.kbc.be
033836907

Tonia Soleti

Officemanager & Adviseur polisbeheer
tonia.soleti@verz.kbc.be
034892800
2022.06.30-Van Hooff-Tonia_2465
Tonia Soleti Officemanager & Adviseur polisbeheer
tonia.soleti@verz.kbc.be
034892800

Nancy Raeyen

Adviseur polisbeheer
nancy.raeyen@verz.kbc.be
034892800
2022.06.30-Van Hooff-Nancy_2419
Nancy Raeyen Adviseur polisbeheer
nancy.raeyen@verz.kbc.be
034892800

Chantal Beels

Adviseur polisbeheer
chantal.beels2@verz.kbc.be
034892800
2022.06.30-Van Hooff-Chantal_2604
Chantal Beels Adviseur polisbeheer
chantal.beels2@verz.kbc.be
034892800

Katleen Coeckx

Onthaalmedewerker
katleen.coeckx@verz.kbc.be
033836907
2021.05.18-Katleen Coeckx_1831
Katleen Coeckx Onthaalmedewerker
katleen.coeckx@verz.kbc.be
033836907

Mil Van Hooff

QR code Mil Van Hoof
Founder
mil.van.hooff@outlook.com
033836907
Mil-Van-Hooff_2429
Mil Van Hooff Founder
mil.van.hooff@outlook.com
033836907

Kate

Digitale assistent
kantoor.van.hooff@verz.kbc.be